18 %

گیتار یاماها C40

4.600.000تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

گیتار یاماها C40

گیتار یاماها C40 پیش نیازی عالی برای یادگیری آسان و موفقیت آمیز نواختن گیتار است. علاوه بر کیفیت عالی، گیتار کنسرت 4/4 همچنین با یک پردازش کاملاً سازگار با پخش کننده، که به ویژه هنگام گرفتن قابل توجه است، متقاعد می کند.

علیرغم ساختار چند لایه، این ساز صدای قدرتمندی تولید می کند که با فرکانس های باس گرم در هم آمیخته شده است و به لطف ساختار سبک وزن، سریع و طولانی مدت باز می شود.

علاوه بر این، تولیدکننده سنتی ژاپنی نیز بر پایداری تمرکز دارد و برای جلوگیری از اتلاف غیرضروری منابع طبیعی و مسیرهای حمل و نقل غیرضروری، تنها از چوب‌های تنومند موجود محلی برای مواد گردن و بدن خود استفاده می‌کند.

جنس بدنه

برای ساخت بدنه، سازنده از رویه صنوبر چند لایه استفاده می کند که به دلیل ساختار و روکش نازک، فرکانس های سه گانه قدرتمندی را تولید می کند که کاملا با فرکانس های باس گرم بدنه ساخته شده از تون وود با منبع محلی هماهنگ است.

یک صحافی ظریف مشکی در قسمت بالا و بدنه قرار می گیرد و یک انتقال ظریف بین مواد مورد استفاده ایجاد می کند.

تمرکز بر کیفیت و عملکرد

قلب گیتار یاماها C40 از گردن تخت ساخته شده از Locally-Sourced-Tonewood است که بازی راحت را در هر 18 فرت، به ویژه برای مبتدیان تضمین می کند و در همه موقعیت ها بسیار ملزم به گرفتن است.

عرض مهره 52 میلی متری فضای کافی را بر روی کل تخته چوب رز فراهم می کند تا حتی انگشت گذاری های گسترده نیز به راحتی قابل مدیریت باشد.

صدای تمیز در طول کل مقیاس 650 میلی متری توسط یک پل و مهره ساخته شده از اوره تضمین می شود که طرز کار خوب آنها کاملاً گویای ماهیت باکیفیت دستگاه است.

سر ماشین و سیم

یکی دیگر از ویژگی های کیفی گیتار یاماها C40، تیونرهای یاماها RM-1252X با روکش کروم است که تنظیم دقیق 6 سیم نایلونی را تضمین می کند و با ساختار قوی خود، ساز را به شیوه کاربردی گرا کاملاً گرد می کند.

رشته های گیج متوسط برای سهولت بیشتر انگشت گذاری به صورت کارخانه ای پیچیده شده اند.

گیتار یاماها C40 در یک نگاه:

– گیتار کنسرت سطح ورودی در اندازه 4/4 با طول مقیاس 650 میلی متر.

– رویه و بدنه صنوبر چند لایه ساخته شده از تونوود با منبع محلی

– گردن تخت ساخته شده از چوب تونوود با منبع محلی با تخته انگشت رز چوب

– مهره و زین با عرض 52 میلی متر ساخته شده از اوره

– تیونرهای کروم یاماها RM-1252X

– براقیت بالا

 

گیتار یاماها C40

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.